تزریق


تزریق دوغاب و خمیر

امروزه پیشرفت روز افزون علم و تکنولوژی و تکامل نیازهای انسان باعث بالارفتن ارزش وقت و اقتصاد در جوامع بشری شده است.
سیر صعودی جمعیت و تغییر الگوی مصرف در مورد نیاز انسان به ساختمان باعث شده که سه عامل مهم اقتصاد، سرعت و زیبایی نقش اصلی را در بوجود آمدن تکنولوژیهای جدید در تولید ساختمان یا انبوه سازی ایجاد نماید.

دستگاه T800 جهت تزریق دوغاب و یا خمیر، سیمان، گروت مصالح پودری که حلال آن می تواند آب یا سایر سیالات باشد تولید شده، در واقع در این دستگاه این توانایی به بهره بردار داده می شود که با تنظیم دقیق میزان سیال (آب) ورودی به سیستم با توجه به مقدار غلظت مورد نیاز در خروجی، از حالت دوغاب تا خمیر را تولید کرده و انتقال داد.
مکانیزم بسیار کارآمد این دستگاه باعث شده با بهره گیری از یک موتور گیربکس کارآمد که با یک مارپیچ کوپل شده و استفاده ازپاشش آب (سیال) با فشار و دبی کاملاً کنترل شده ، نسبت مواد خشک و سیال را تنظیم کرده و در انتها توسط یک مارپیچ فلزی که در یک غلاف لاستیکی تعبیه شده موجبات پمپاژ مصالح را فراهم آورد.

در طی چندین سال تولید این دستگاه در شرکت تجهیز تونل جوان نقاط ضعف طراحی خارجی برطرف شده و به نیازهای کارگاهی داخل جواب مثبت داده شده و در طراحی آن لحاظ شده است، در انتها به برخی خصوصیات و ویژگی های دستگاه اشاره می شود:
ساخت روتور با استفاده از دستگاه مخصوص.CNC
ساخت استاتور به روش تزریق با کیفیت بالا.
استفاده از تابلوی برق کاملاً جدید بسته به کاربردهای خاص.
بکارگیری پمپ آب به جهت بهبود کیفیت مصالح خروجی.

موارد استفاده:


  • از دستگاه فوق برای ساخت و انتقال هر نوع سیال لزج که مقدار سیال ورودی از آن بسیار مهم و حساس می باشد، می توان استفاده کرد.
  • تزریق راک بولت به دو روش خمیری و دوغابی (سیمان یا گروت)
  • تولید خمیر سیمان یا گچ وپاشش آن روی سطوح مورد نظر